MIŁO CIEBIE WIDZIEĆ!

W FABRYCE BOMBEK - 1 DZIEŃ

W FABRYCE BOMBEK

1 dzień: 
wyjazd wg rozkładu jazdy (zbiórka uczestników 15 min przed wyjazdem), przejazd do Piotrkowa Trybunalskiego. Proponujemy powrót do czasów, kiedy na bożonarodzeniowych choinkach królowały szklane ozdoby. Podczas zwiedzania fabryki bombek zapoznamy się z całym procesem produkcyjnym. Na zakończenie zwiedzania każdy z uczestników udekoruje ozdobę choinkową według własnego pomysłu. Uzupełnieniem będzie krótki spacer po Piotrkowie Trybunalskim, który uznawany jest za kolebkę parlamentaryzmu i demokracji w Polsce. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd w godzinach wieczornych.

 

Cena zawiera:
przejazd autokarem – standard turystyczny (dostosowany do wielkości grupy), opieka pilota, ubezpieczenie NNW, podatek VAT-marża.

 

Cena nie zawiera:
Kosztów realizacji programu turystycznego (bilety wstępu i opłaty wejściowe, opłaty rezerwacyjne, przewodnicy muzealni, opłaty lokalne).
Opłat i wycieczek fakultatywnych.
Orientacyjny koszt programu turystycznego: ok. 40 – 55 zł/os  – koszt finalny uzależniony od indywidualnych ulg i zniżek.

Uwagi:
Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 3,5 % ceny wyjazdu).
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Koszty płacone za całą grupę (np. opłata rezerwacyjna, przewodnicy muzealni) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty realizacji programu turystycznego zostały oszacowane na dzień 01.10.2022 r. dla grupy 40 osób i nie zawierają indywidualnych dobrowolnych datków na obiekty sakralne. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Inne: Cena nie zawiera dopłaty za połączenie antenowe.
Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 3 ust. 3 oraz Art. 5 ust. 2 do niniejszej imprezy nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjnyart. 66 §
Organizatorem wyjazdów jest Tourist Polska Biuro Podróży w Warszawie