MIŁO CIEBIE WIDZIEĆ!

TERMY W UNIEJOWIE – 1 DZIEŃ

TERMY W UNIEJOWIE

1 dzień: 
wyjazd wg rozkładu jazdy (zbiórka uczestników 15 min przed wyjazdem), przejazd do Uniejowa. Zdrowie przez wodę to naczelna dewiza miasta, które może poszczycić się mianem pierwszego termalnego uzdrowiska w Polsce. Ale zanim oddamy się innym uciechom, dobrze nam zrobi krótki spacer po Uniejowie. Świadkami długiej historii miasta są zamek arcybiskupów gnieźnieńskich oraz XIV-wieczna kolegiata Wniebowzięcia NMP. Jednak największą atrakcją jest nowoczesny kompleks termalno-basenowym zasilany leczniczą solanką termalną. Spędzimy tu około 3 godzin korzystając z basenów krytych i basenów otwartych oraz zespołu odnowy biologicznej. Pobyt w kompleksie dostarcza niezapomnianych wrażeń oraz odpręża i dodaje energii. Kompleks funkcjonuje przez cały rok niezależnie od pogody, a my szczególnie polecamy miesiące zimowe. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd w godzinach wieczornych.

 

Cena zawiera:
przejazd autokarem – standard turystyczny (dostosowany do wielkości grupy), opieka pilota, ubezpieczenie NNW, podatek VAT-marża.

 

Cena nie zawiera:
Kosztów realizacji programu turystycznego (bilety wstępu i opłaty wejściowe, opłaty rezerwacyjne, przewodnicy muzealni, opłaty lokalne).
Opłat i wycieczek fakultatywnych.
Orientacyjny koszt programu turystycznego: bilet wstępu na termy ok. 69 – 94 zł/os  – koszt finalny uzależniony od indywidualnych ulg i zniżek.

Uwagi:
Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 3,5 % ceny wyjazdu).
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Koszty płacone za całą grupę (np. opłata rezerwacyjna, przewodnicy muzealni) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty realizacji programu turystycznego zostały oszacowane na dzień 01.10.2023 r. dla grupy 40 osób i nie zawierają indywidualnych dobrowolnych datków na obiekty sakralne. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

Inne: Cena nie zawiera dopłaty za połączenie antenowe.
Zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 5 ust. 2 do niniejszej usługi turystycznej nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjnyart. 66 §
Organizatorem wyjazdów jest Tourist Polska Biuro Podróży w Warszawie